Gold Alış Satış

Sıkca Sorulan Sorular

E-Pin, Electronic Personal Identification Number (Elektronik Kişisel Kimlik Numarası)’dır. Hesabına G-Cash yüklenen müşterilerin almak istedikleri elektronik şifredir. Örnek: HYYO-65YU-PSR1-C4SV

Hesabınıza giriş yaptıktan sonra “G-Cash Yükleyin” kısmında size uygun ödeme yöntemini seçerek hesabınıza G-Cash yükleyebilirsiniz.

Mobil ödeme ile G-Cash yüklemek için cep telefonunuza mesaj olarak gelen yada Playstore,NKolay ve HTS ödeme noktalarından aldığınız 20 karakterli elektronik şifredir. Bu şifreyi sitemiz üzerinden ilgili ödeme kanalı sayfasında kullanarak hesabınıza G-Cash yüklemesi yapabilirsiniz.

Satın almış olduğunuz E-Pin’lerinize ulaşmak için üye girişi yapıldıktan sonra “Hesap Geçmişim” başlığı altından “E-Pin Alımlarım” bölümüne giriş yapınız, siparişinizin sol tarafındaki ok işaretine tıklayıp satırı açınız. Açılan bölümden E-Pin’lerinizi görebilirsiniz.

Aktivasyon (onaylama) ve giriş kodu e-postası sistem tarafından gönderilen otomatik bir e-posta’dır. Bazı e-posta sistemleri tarafından spam, bulk, junk, önemsiz mesajlar olarak algılanabilmektedir. Bu nedenle size gönderilen aktivasyon ya da giriş kodu e-postası spam, bulk, junk, önemsiz klasörünün altında yer alıyor olabilir. Lütfen bu klasörü kontrol ediniz.

Ana sayfamızda yer alan “ÜYE OL” başlığına tıklayıp, üyelik tipini “Oyuncu Üye” olarak seçiniz sayfadaki bütün alanları eksiksiz olarak doldurduktan sonra kaydete tıklayınız. Mail adresinize gelen aktivasyon linkine tıklayarak ya da kodu sitemize girerek üyeliğinizi aktif hale getirebilirsiniz.

GARANTİ BANKASI         :  Sadece Vezneden Masraf Ödemeden Yatırabilirsiniz.

 HALK BANKASI                : Kartsız 5 TL  Masraf almaktadır.

 ZİRAAT BANKASI             : Masraf almamaktadır.

 PTT BANK                         :1,5 TL masraf almaktadır.

 VAKIFBANK                      : Kartsız 5 TL  Masraf almaktadır.

 İNG BANK                         : Kartsız 4 TL  Masraf almaktadır.

 AKBANK                            : Masraf almamaktadır.

 TEB                                    : Kartsız 5 TL  Masraf almaktadır.

 KUVEYTTÜRK                   : Masraf almamaktadır.

 YAPIKREDİ                        : Kartsız 7 TL  Masraf almaktadır.

Sitemizden bakiyenizi geri alabilmek için sitemize Goldbar veya Yang satışı yapmış olmanız gerekir.

Diğer durumlarda geçerli bir durum olması halinde hesabımıza göndermiş oldugunuz tutar, hesaplarımıza para gönderdiginiz Hesaba geri gönderilir.

Not: Mobil ödeme ,Ttnet , Kredi kartı ve PayPal ile yapılan ödemeler Kesinlikle Geri Gönderilemez .